Sámi Giellagáldu

From TermWiki
Jump to: navigation, search
Sámi GiellagálduSámi Giellagáldu

SÁMI GIELLAGÁLDU BARGIID OKTAVUOHTADIEĐUT

Prošeaktahoavda Marko Marjomaa marko.marjomaa@samediggi.fi + 358 50 438 2484

Seniorráđđeaddi Mika Saijets mika.saijets@samediggi.no +47 78 47 40 41

Prošeaktačálli: Johanna Alatorvinen johanna.alatorvinen@samediggi.fi +358 50 362 8400


GIELLABARGIT:

Anárašgiela giellabargi: Miina Seurujärvi miina.seurujarvi@samediggi.fi +358 50 366 8184

Nuortalašgiela giellabargi: Merja Fofonoff merja.fofonoff@samediggi.fi +358 50 369 6850

Åarjelsámegiela giellabargi Siri Kappfjell Päiviö siri.paivio@sametinget.se +46 70 2362757

Åarjelsámegiela giellabargi Joseph Fjellgren joseph.fjellgren@samediggi.no +47 78 47 41 88

Julevsámegiela giellabargi Britt-Inger Tuorda britt-inger.tuorda@sametinget.se +46 980 780 47

Julevsámegiela giellabargi Sven-Egil Duolljá svenn-egil.knutsen@samediggi.no +47 78 47 41 74

Davvisámegiela giellabargi Maret Laila Anti maret.laila.anti@samediggi.no +47 78 47 40 87

Davvisámegiela giellabargi Anna-Margith Påve @sametinget.se +46 73 0281502

Davvisámegiela giellabargi Anna-Liisa Väyrynen anna-liisa.vayrynen@samediggi.fi +358 50 4398860